PARKINGI W POBLIŻU TEATRU Z OPISAMI

Jak dojechać i zaparkować, czyli mapka dojazdowa z zaznaczonymi parkingami

W związku z tym, że na sobotniej Uroczystej Gali 70-lecia Bielawianki spodziewana jest spora liczba gości spoza Bielawy, w tym oficjeli ze związków sportowych i urzędów, przygotowana została mapka ilustrująca jak dojechać do Teatru Robotniczego i gdzie będzie można zaparkować w najbliższej odległości od MOKiS-u.

Dla tzw. VIP-ów został zarezerwowany parking w najbliższym otoczeniu Art Inkuratora oraz Teatru Robotniczego – oznaczony na mapce kolorem czerwonym. Prosimy osoby nie posiadające statusu VIP o nie wjeżdżanie z ulicy Piastowskiej w uliczkę prowadzącą do Art Inkubatora i tym samym blokowanie wjazdu autom, dla których ten parking będzie przeznaczony. W tym rejonie pomagać nam będzie Straż Miejska z Bielawy, tak aby wszyscy oficjele spokojnie i na czas dotarli na miejsce, jeszcze zanim rozpocznie się Uroczystość.

Oprócz parkingu dla VIP-ów, także bezpłatnie będzie można zaparkować w kilku miejscach zaznaczonych na mapce kolorem zielonym.

Dodatkowo właściciel Hotelu „Pałac Bielawa” zobowiązał się udostępnić dla naszych gości także swój prywatny parking niestrzeżony (znajdujący się na przeciwko hotelu), z tym że za parkowanie w tym miejscu zostanie pobrana jednorazowa opłata 5 zł niezależnie od czasu postoju samochodu – na mapce oznaczony kolorem żółtym.

Życzymy wszystkim gościom spokojnego dotarcia na czas :-)

 

PARKINGI W POBLIŻU TEATRU Z OPISAMI