Biblioteka bielaviana3

Filmowa kronika Gali 70-lecia Bielawianki od BIBLIOTHECA BIELAVIANA

Na stronie internetowej kolejnego patrona medialnego Jubileuszu 70-lecia Bielawianki – portalu BIBLIOTHECA BIELAVIANA jest już dostępna niemal 40-to minutowa, skrócona relacja z całej 2,5 godzinnej Uroczystej Gali, która odbyła się w sobotę 2 kwietnia 2016 roku w Teatrze Robotniczym MOKiS-u w Bielawie.

A w kronice tej zostały pokazane najważniejsze momenty Gali, wypowiedzi kolejno: Burmistrza Miasta Bielawy i zarazem Patrona Honorowego Gali – Pana Piotra Łyżwy, Prezesów Związków Sportowych: Pawła Papke (PZPS), Andrzeja Padewskiego (DZPS), Grzegorza Pieronkowicza (PZZ), Przewodniczącego Rady Miasta Bielawy Zbigniewa Dragana oraz pokazani zostali niemal Wszyscy odznaczeni przez Związki Sportowe i Miasto zawodnicy, działacze, trenerzy i sponsorzy. W kronice filmowej nie ma zawartych tylko prezentacji multimedialnych klubów, które były ważnym punktem Gali, ale jeśli chcieliby Państwo obejrzeć je raz jeszcze to są one dostępne TUTAJ.

Relacja filmowa z Uroczystej Gali jak również zdjęcia i lista wszystkich odznaczonych osób znajduje się na stronie BIBLIOTHECA BIELAVIANA pod linkiem: http://bibliothecabielaviana.info/index.php/2016/04/04/70-lat-klubu-sportowego-bielawianka/